Zaufaj profesjonalistom

Jedyna taka jakość na śląsku!

Pranie wykładzin Śląsk

Czyszczenie i pranie wykładzin

Jedną z flagowych usług naszej firmy jest kompleksowe pranie wykładzin (Śląsk), które pozwala na pozbycie się z tkaniny wszelkich plam i jej widoczne odświeżenie. Naszą ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorców i właścicieli powierzchni biurowych, jak i osób prywatnych. Na rynku działamy od 2003 roku, a zatem posiadamy bogate doświadczenie. W połączeniu z profesjonalnym sprzętem i doskonale wykwalifikowaną kadrą fachowców jesteśmy w stanie zaproponować usługi na najwyższym poziomie.

Czas wykonywania usługi każdorazowo dostosowujemy do możliwości oraz indywidualnych preferencji klienta. Jeśli zachodzi taka potrzeba, jesteśmy w stanie pracować także w nocy. Dokładamy wszelkich starań, aby usługa została wykonana w możliwie najkrótszym czasie, a jednocześnie pozwoliła na osiągnięcie imponujących rezultatów, które utrzymają się przez długi czas.

Nasze usługi są również niezwykle wydajne. Już po kilkunastu godzinach od ukończenia zlecenia wykładzina jest całkowicie sucha i nadaje się do dalszej eksploatacji.

Dzięki sprawdzonym i profesjonalnym ekipom oraz wysokiemu standardowi usługi, nasi klienci są zawsze zadowoleni.

Jak przebiega czyszczenie wykładzin (Śląsk)?

 1. Próba tkaniny i dostosowanie środka piorącego

Pierwszym krokiem w procesie prania wykładziny jest dokładne zbadanie jej struktury oraz wrażliwości na detergenty. Na tym etapie dobieramy odpowiednie środki piorące i planujemy dalsze prace.

 1. Skrupulatne odkurzanie

Zanim przejdziemy do zastosowania detergentów, dokładnie i starannie odkurzamy wykładzinę za pomocą specjalnego sprzętu ze szczotką obrotową, dzięki czemu pozbywamy się piasku, resztek jedzenia, włosów, sierści i innych zabrudzeń o stałej strukturze.

 1. Rozpuszczanie zanieczyszczeń

Po odkurzeniu wykładziny konieczne jest rozproszenie zanieczyszczeń, aby odkleiły się od włókien tkaniny. W tym celu używamy specjalnego środka, tzw. presprayu.

 1. Aplikacja presprayu

Aby efekty rozpuszczenia brudu były satysfakcjonujące, środek musi dokładnie wniknąć w strukturę wykładziny. Z tego powodu należy ją dokładnie wyszorować za pomocą specjalnej szorowarki wyposażonej w dwie szczotki rotacyjne.

 1. Odplamianie

Posiadamy wysokiej jakości detergenty, które umożliwiają nam usunięcie każdej plamy, nawet po tonerach, smarach, gumach do żucia czy napojach. Na tym etapie starannie pierzemy wykładzinę.

 1. Dokładne płukanie

Ostatnim etapem czyszczenia wykładziny jest jej wypłukanie oraz usunięcie roztoczy i drobnoustrojów przy użyciu specjalnego ekstraktora.

Powyższy proces stale udoskonalamy i ulepszamy, dzięki czemu pranie wykładzin (Śląsk) zlecone naszej firmie to każdorazowo gwarancja najlepszych i długofalowych efektów.

Pranie wykładzin Śląsk – co nas wyróżnia?

 • Profesjonalny sprzęt – posiadamy solidne zaplecze techniczne, które składa się przede wszystkim ze specjalistycznego sprzętu dedykowanego do dużych powierzchni. Są to m.in. nowoczesne odkurzacze kolumnowe, szorowarki walcowe i ekstraktory ciśnieniowe.

 • Najlepsze środki chemiczne – w naszej pracy korzystamy z kilkunastu różnych detergentów i odplamiaczy. Skutecznie usuniemy każdą plamę, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo włókien wykładziny.

 • Wieloletnie doświadczenie – na lokalnym rynku jesteśmy obecni od przeszło 17 lat. Przez ten czas udało nam się obsłużyć tysiące klientów, co z kolei przełożyło się na nasze doświadczenie. Dysponujemy także gruntowną wiedzą, a nasz zespół to doskonale wykwalifikowani specjaliści.

 • Indywidualne i elastyczne podejście – do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i należytą starannością. Konkretne rozwiązania zawsze dobieramy do oczekiwań klientów, stanu wykładziny oraz jej specyfiki.

 • Konkurencyjne stawki – za nasze usługi dyktujemy uczciwe i rozsądne stawki, dzięki czemu zapewniamy niezwykle korzystny stosunek ceny do jakości.

GWARANTUJEMY DŁUGOFALOWY I SATYSFAKCJONUJĄCY EFEKT!

Skontaktuj się z nami w celu otrzymania indywidualnej oferty i szczegółowej wyceny. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie nurtujące cię pytania i opowiemy dokładniej o usłudze, jaką jest kompleksowe pranie wykładzin (Śląsk)!

ZAMÓW USŁUGĘ!

PRALNIA DYWANÓW ŚLĄSK

Czyszczenie dywanów i wykładzin

PONIEDZIAŁEK-SOBOTA: 7:00 – 22:00