Zaufaj profesjonalistom

Jedyna taka jakość na śląsku!

O NAS

Nasza pralnia dywanów to firma z wieloletnią tradycją i historią – na rynku działamy już od roku 2003. Na przestrzeni tych wszystkich lat mieliśmy kontakt z niezliczoną liczbą różnorodnych dywanów oraz całą gamą rozmaitych plam i zanieczyszczeń. Od samego początku stawaliśmy przed nie lada wyzwaniami, ponieważ do usunięcia wielu z nich nie wystarczały ówczesne, tradycyjne środki i metody. Dzisiaj jesteśmy jedną z czołowych firm w całym województwie śląskim, specjalizującą się w profesjonalnym czyszczeniu dywanów metodą na wskroś. Bogate doświadczenie zdobyte dzięki aktywnej i długiej działalności w tej branży, a także pasja i zaangażowanie, z jakimi podchodzimy do każdego zadania, pozwalają nam sprostać niemalże każdemu zleceniu oraz pozbyć się z dywanów naszych Klientów najcięższych i najbardziej uciążliwych zabrudzeń.

Dzięki sprawdzonym i profesjonalnym ekipom oraz wysokiemu standardowi usługi, nasi klienci są zawsze zadowoleni.

Metoda na wskroś – czym charakteryzuje się czyszczenie dywanów Śląsk?

Od zawsze zadowolenie Klientów z osiąganych po zabiegu czyszczącym efektów jest stawiane przez nas na pierwszym miejscu. Dywan, który oddajemy w Państwa ręce, musi wyglądać olśniewająco, świeżo i pięknie. Gwarantujemy takie rezultaty właśnie dzięki najlepszej i najskuteczniejszej ze wszystkich metod prania dywanów, czyli czyszczeniu na wskroś. Pranie dywanów X metodą na wskroś w odróżnieniu od innych, wciąż stosowanych technik koncentruje się nie tylko na samej zewnętrznej powierzchni dywanu, ale również jego głębszych warstwach. To proces polegający na dogłębnym, starannym i kompleksowym oczyszczaniu dywanów z zabrudzeń na całej długości włosia, aż do samej osnowy. Dywan zostaje przemoczony „na wskroś”, wyczyszczony odpowiednio dobraną chemią oraz odwirowany w specjalistycznej wirówce, przeznaczonej właśnie do tej metody.
Główne zalety prania dywanów metodą na wskroś:
  • Może być stosowana praktycznie przy wszystkich rodzajach dywanów
  • Czyści włosie na całej długości – skutecznie rozpuszcza brud znajdujący się w runie i osnowie
  • Faktycznie usuwa wszelki brud, a nie tylko rozmazuje go na powierzchni 
  • Nie powoduje późniejszych zacieków oraz pojawiania się starych plam i zabrudzeń
  • Nie deformuje dywanów
  • Zapewnia świeży, przyjemny zapach dywanów

*Mimo najwyższej skuteczności tej metody, nie wszystkie trwałe plamy i zabrudzenia mogą zostać całkowite usunięte. Informujemy również, że nasza firma nie przeprowadza czynności naprawczych zniszczonych dywanów, spowodowanych np. przypaleniem ich papierosem.

Dlaczego oddanie dywanu do naszej pralni to najlepsze, co mogą Państwo dla niego zrobić?
Nasza pralnia ma wieloletnie, bogate doświadczenie w czyszczeniu dywanów. W odróżnieniu od wielu firm na rynku świadczymy tylko i wyłącznie usługi tego rodzaju, dlatego też każdemu zleceniu poświęcamy 100% naszego czasu i uwagi. Jako jedni z nielicznych posiadamy również wymaganą do prania metodą na wskroś specjalistyczną wirówkę, która usuwa z tkanin aż 95% wody. To właśnie w głównej mierze dzięki niej możemy osiągać satysfakcjonujące obie strony rezultaty w czyszczeniu dywanów. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dlatego też oferujemy odbiór dywanów przez naszych kierowców pod wskazanym adresem. Oznacza to, że jedyne, co muszą Państwo zrobić, to złożyć zamówienie. My zajmiemy się całą resztą. Tanio, szybko i przede wszystkim wygodnie!

ZAMÓW USŁUGĘ!

PRALNIA DYWANÓW ŚLĄSK

Czyszczenie dywanów i wykładzin

PONIEDZIAŁEK-SOBOTA: 7:00 – 22:00